Hakkımızda

2. El Araç Almanın ve Satmanın En Güvenilir Yolu!

 

Autorola Grup’un “Car Selling Service” iş modelinden yola çıkarak bireysel müşterilere hizmet sunacak şekilde 2020 yılında faaliyetlerine başlayan Autocom, 2. el araç alım-satım süreçlerini daha güvenilir, şeffaf ve etkili hale getirerek sektöre yepyeni bir bakış açısı sunmaktadır.

 

2. el araç alım, satım ve takas işlerini en kısa sürede en doğru fiyata gerçekleştirmeyi hedefleyen Autocom, yapay zeka, makine öğrenmesi ve akıllı verilerin birleşmesiyle oluşan yeni nesil araç fiyatlama yazılımı INDICATA ile anlık pazar analizi yaparak satmak veya takas etmek istediğiniz aracınız için en doğru fiyatlandırmayı yapar. Sertifikalı satın alım noktalarında ücretsiz ekspertiz hizmetiyle 2. el aracınızı anında nakite çevirir.

 

Farklı marka ve modellerde geniş bir 2. el araç portföyü sunan Autocom, her bütçeye uygun araç seçenekleriyle müşterilerine çeşitlilik ve esneklik sunmaktadır. Satış öncesi ve sonrası tüm hukuki süreçlerin yönetimi, noter işlemleri ve uzatılmış garanti imkanları ile her adımda şeffaf, güvenilir ve sorunsuz bir araç satın alma deneyimi sağlıyor. 

Değerlerimiz

İkinci el araç alım, satım ve takas işlemlerinizde en doğru ve güncel fiyatlamaya ücretsiz erişebilir, ekspertiz ve ödeme ile ilgili işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

GÜVEN

GÜVEN

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

UZMAN

UZMAN

PRATİK

PRATİK

Sektörümüzde Dünya Lideriyiz!

 

Autocom, "Online Yeniden Pazarlama" ve "Otomotiv IT Çözümleri" alanlarında Dünya Lideri olan AUTOROLA Group'un bir markasıdır.

Autorola Market Place

Dünya çapındaki satıcıların geniş yelpazedeki araçlarını sunan çevrimiçi araç açık artırma platformu.

autorola.com.tr İnceleyin
Autorola Solutions

Araç üreticileri, distribütörler, bankalar, araç kiralama şirketlerinin filo araçları için özel çözümler.

autorolasolutions.com/tr İnceleyin
Indicata

2. el araç yönetiminde yeni nesil ticari analiz ve iş zekası sunan, pazarı izleme yazılımı.

indicata.com.tr İnceleyin
img