Autocom Faaliyetteki Ülkeler Haritası

Hakkımızda

17 Avrupa ülkesi, Avusturalya, A.B.D. Brezilya ve Türkiye’de faaliyet gösteren Autorola Group bünyesinde yer alan, ikinci el aracınızı anında nakde dönüştürme platformudur.

Autocom Logo

Autocom, ikinci el aracınızı en kısa sürede en doğru fiyata satmanızı sağlar.

Türkiye piyasa koşullarını sürekli takip ederek, en doğru araç fiyatlandırmasını size ücretsiz sunar, sertifikalı eksper noktalarımızda ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar, eksper noktasında aracınızı nakit olarak satın alır.

Autocom bir Autorola iştirakidir. Autorola, profesyonel alıcı ve satıcılar için Avrupanın lider online araç pazarlama platformudur, 17 Avrupa ülkesi, Avusturalya, A.B.D., Brezilya ve Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Autorola Logo

1996’da kurulan ve bir İnternet başarı hikayesi olan AUTOROLA, profesyonel kullanılmış araç ve filo yönetiminde online araç pazarlama ve otomotiv bilgi teknolojileri (IT) lideri olup, uluslararası online araç pazarlama ve İş Zekası (BI) konularında, otomobil üreticileri, bankalar, araç kiralama şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Autorola Marketplace Logo

70.000’den fazla aktif alıcı tarafından kullanılan, Avrupa ve Dünya genelindeki satıcılarının geniş yelpazedeki araçların sunulduğu online açık artırma platformu.

Autorola Solutions Logo

Tüm dünyadaki araç üreticileri, distribütörler, bankalar, araç kiralama şirketlerinin filo araçlarına özel çözümler.

INDICATA LOGO

Yapay zeka, makine öğrenimi ve büyük verinin birleşmesinden oluşan yeni nesil iş zekası seti ve pazar analizi yazılımı